Ga naar hoofdinhoud
IMG 0055
Nuenen

Afsluiting en terugblik

Zo waren we ineens weer toegekomen aan onze laatste tekenles samen. De nieuwe Vincenten kwamen al binnen met een beetje een bitterzoet gevoel. Uitkijkend naar de expositie later vandaag, en terugkijkend op een hele fijne tijd samen. Om deze laatste les te starten zijn we begonnen met het tekenen van onze handen. Dat was de aller-eerste opdracht die de verse Vincenten in onze eerste les hebben gedaan. Het was dan ook heel leuk om te kijken waar stappen waren gezet, wat nu makkelijker gaat en waar iedereen is gegroeid. 

De rest van de les stond in het teken van vooral gezellig samenzijn, dingen afmaken en genieten van die laatste uurtjes samen. De Vincenten hebben zelf gekozen of ze aan hun bewaarmap wilden werken (die hadden ze tijdens een van de eerste lessen al versierd met hun naam en tekeningen), of dat ze iets af wilden maken of nog een keer wilden werken met materiaal dat we eerder hebben gebruikt. 

Tussendoor namen Maartje en Klaartje steeds iemand mee om een gesprekje mee te voeren. Halverwege hebben we buiten nog een laatste keer met z’n allen ‘’zombie-tikkertje’’ gedaan, dat was afgelopen lessen een beetje een traditie geworden, dus dat moest vandaag natuurlijk ook nog even een keer gedaan worden.

Rond 16:00 was het dan zover. Tijd om richting de expositie te lopen voor de officiële opening. We werden daar al opgewacht door een heleboel lieve papa’s, mama’s, opa’s, oma’s en broertjes en zusjes. Wat fijn om te zien dat er zoveel mensen met zoveel enthousiasme om deze creatievelingen heen staan. Het was echt een feestje! Vanuit het Van Gogh museum werd iedereen welkom geheten. Vervolgens heeft Maartje vertelt over alle dingen die we afgelopen half jaar samen hebben gedaan en hebben meegemaakt, en als laatste heeft Klaartje elke Vincent nog even los in het zonnetje gezet. We hebben ontzettend genoten van al het mooie werk en de talenten die we hebben zien groeien! Bedankt allemaal!

IMG 4573

Deel dit artikel